Oferta archiwalna

Grzejnik na podczerwień, ogrzewanie podczerwień BLACK 1000W

Oferta archiwalna

999,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


grzejnik na podczerwień Pisz, ogrzewanie domu Pisz, ogrzewanie energooszczędne Pisz

Dokładamy termostat gniazdkowy, lub nadtynkowy z wyświetlaczem.Zastosowanie: mieszkanie, dom, biuro, sklep, mała produkcja, magazyn, warsztat, taras, balkon itp...
Nabywając panel grzewczy podczerwieni BLACK 1000W przenosicie Państwo małe słońce do domu, biura, sklepu itp… Tak jak słońce ogrzewa swoimi promieniami ziemię porzez emisję fal ciepła podczerwieni, tak też emitowane jest ciepło przez panele. Dociera ono bezpośrednio do ciała wywołując przyjemne uczucie kojącego ciepła.


Naważniejszym jednak jest fakt wtórnego oddania ciepła do pomieszczenia, które akumuluje się w ścianach, podłogach oraz sufitach. Potęguje to równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniach. Dzięki temu eliminujemy uczucie "zimnych stóp" oraz "rozgrzanej głowy". Rozgrzane mury pozostają suche na całej powierzchi - dzięki temu eliminujemy problem wilgoci. Warto wspomnieć, że panel grzewczy podczerwieni BLACK pobiera jedynie 1 kWh i bezstratnie oddaje te 1000W jako moc cieplną do pomieszczenia. Dobrze dobrany panel nie powinien włączyć się na dłużej niż 6 godzin sumarycznie w ciągu doby aby podczas mroźnych dni utrzymać korzystną temperaturę pokojową. Gdy panel nie pracuje, nagarzane mury oddają ciepło do pomieszczenia. Oczywiście dla większych pomieszczeń stosuje się kombinacje kilku płyt grzewczych. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt, celem doboru optymalnej ilości. W ten sposób temat taniego ogrzewania odejdzie w zapomnienie. Pozbędziemy się również dyskomfortu związanego z doglądaniem ogrzewania. Panele grzewcze są w pełni bezobsługowe, dzięki sterowaniu termostatami. Będziemy także całkowicie bezpieczni, gdyż panele ani nie spalają powietrza, ani nie emitują jakichkolwiek spalin.
Odczuwany przez nas komfort termiczny uzyskiwany jest przy niższych temperaturach niż w przypadku ogrzewania konwekcyjnego, już dzieki temu można uzyskać oszczędności kosztów na poziomie 10%. Z tym też związana jest kolejna korzyść: dzieki obniżce temperatury podnosi sie wilgotność powietrza. Dzięki temu nie wysychają, szczególnie zimą, błony śluzowe i naturalna ochrona organizmu przed przeziębieniami może być ponownie aktywowana. Mały udział ciepła konwekcyjnego zapobiega wzbijaniu kurzu i innych cząstek, co szczególnie ważne jest dla osób uczulonych na kurz bądź alergików. Dzięki temu tworzony jest w pomieszczeniu korzystny mikroklimat.
GŁÓWNE ZALETY PANELI GRZEWCZYCH PODCZERWIENI.
Energooszczędność


Uzyskuje sie dzięki temu, że mur zostaje wysuszony i taki pozostaje. Dzięki temu obniża się przewodnictwo ciepła przez ściany, a tym samym mniejsze jest zapotrzebowanie na ciepło. Dodatkowo obniżenie temperatury o ok. 2 stopnie (bez spadku odczuwanego komfortu termicznego) oznacza: - mniejszą ilość transportowanego ciepła przez przestrzeń, dzięki mniejszej różnicy temperatur wewnątrz i na dworze; - zmniejszenie strat ciepła podczas wymiany powietrza (przez szparki, lufciki, fugi). Przy obniżce temperatury o 2 st. oszczędność energii wynosi ok. 10%.


brak konieczności wydzielenia miejsca do przechowywania opału, kosztów jego transportu oraz przeładunku


zbędność komina, jego konserwacji i okresowego czyszczenia


brak pomieszczenia na piec oraz kosztów jego konserwacji


działanie bez wzbijania kurzu i wywoływania cyrkulacji powietrza (ważne dla alergików)


długa żywotność


energooszczędność


brak kosztów konserwacji


brak strat ciepła tak jak ma to miejsce podczas jego transportu rurami od pieca do kaloryferów


odpada zakup kosztownego pieca oraz jego okresowej konserwacji, napraw i obsługi


odpadają koszty konserwacji lini przesyłowych oraz niebezpieczeństwo ich nieszczelności, przecieku i eksplozji


łatwy montaż


oszczędność miejsca, elegancja i funkcjonalność


 


Ekonomia


Skuteczność wynosząca prawie 100% (ciepło jest konsumowane w miejscu jego wytworzenia), nie tworzy warstw powietrza (wznoszące powietrze ciepłe, opadające chłodne), dopasowana do indywidualnych potrzeb regulacja.
Ekologia


Mała energochłonność dzięki bezpośredniej emisji ciepła, brak szkodliwych emisji, brak zużycia tlenu i wydzielania spalin.
Wellness


Higieniczność, brak przeszkadzającego ciągu powietrza, nie powoduje wzbijania kurzu, nie powoduje wysychania powietrza, wzmacnia system odporności, kojące przyjemne i zdrowe ciepło.

Ze względu na konstrukcję wykonania jest to panel przeznaczony do instalacji sufitowych lub przy sufitowych.
Zalecana przez producenta minimalna wysokość montażu to 3 m. przy czym w większości przypadków możemy instalować je również w niższych pomieszczeniach.


W przypadku wątpliwości z doborem odpowiedniej mocy panela prosimy o kontakt.
Występuje jeszcze o mocy 1500W (1099,-)
Ważne do: 2020.05.26, wyświetleń: 148

nr ogłoszenia: 21822